Aktualizacje Artykuły

Trasa HejtBusters #4 – Kraków – podsumowanie

W weekend 22-23 sierpnia ekipa Hejtbusters odwiedziła kolejne polskie miasto. Tym razem byliśmy w Krakowie!
Nasza przygoda w byłej stolicy Polski rozpoczęła się na Rynku Głównym, gdzie rozmawialiśmy z napotkanymi turystami, mieszkańcami Krakowa, młodzieżą i osobami starszymi. Spotkania, z tak licznym gronem zainteresowanych osób, okazały się być bezcennym doświadczeniem! Cieszymy się, że tak chętnie wspieracie naszą akcję i widzicie wartość w naszych działaniach. Tutaj usłyszeliśmy historię matki, której 7-letni syn stał się hejterem, a ona była bezradna wobec jego postawy. Na szczęście po szczerej rozmowie chłopiec zrozumiał, czym jest hejt i dołączył do grona hejtbusters! Cieszymy się, że możemy pomóc młodszemu pokoleniu.

Oczywiście nie mogło zabraknąć nas na Wawelu! Tam czekała miła niespodzianka… Grupa fanów Michała Wawrzyniaka i akcji Hejtoholik odnalazła nas bez problemu. Z niektórymi z nich spędziliśmy nawet 4 godziny! Dziękujemy Wam za zaangażowanie i energię!

Pod koniec dnia udaliśmy się do strażnika krakowskich murów, Smoka Wawelskiego, aby poprosić właśnie jego o opinię: Czy Kraków został oczyszczony z hejtu?! Gdy zobaczyliśmy buchający z jego paszczy ogień byliśmy pewni, że jesteśmy gotowi na następny dzień… czyli wystąpienie Michała Wawrzyniaka.

W niedzielę gościliśmy w niezwykłym miejscu – Centrum Sportu i Szkole Sztuk Walki IRBIS, w którym różne dyscypliny sportu łączone są z kulturą Dalekiego Wschodu! Znaleźliśmy się tam za sprawą dwóch niezwykłych osób: Andżeliki Stefańskiej – instruktorki Kung Fu, Reprezentantki Kadry Narodowej, wielokrotnej medalistki mistrzostw ogólnopolskich i międzynarodowych, instruktorki HardStyle Kettlebell oraz Piotra Kowalika – jednego z czołowych zawodników Kung Fu w Polsce, zdobywcy złotego i srebrnego medalu na Mistrzostwach Świata Wushu Tradycyjnego w Chinach.

O godzinie 12:00 rozpoczął się wernisaż zdjęć i Mental Frame’ów, które tym razem mogła podziwiać ponad 50-osobowa sala. Zaraz po nim rozpoczęło się długo wyczekiwane wystąpienie Michała Wawrzyniaka!
Uczestnicy szkolenia dostali naprawdę olbrzymi zastrzyk wiedzy, a Michał poruszył wiele wątków! Możemy podzielić się z Tobą kilkoma case’ami..;)

Michał zdradził obecnym na sali, że hejtera nie powinni reklamować, a wręcz przeciwnie – to on staje się dla nas darmową promocją ! Jednak najpierw trzeba nabyć odpowiedni poziom odporności, aby wdrążyć takie rozwiązanie w życie. To właśnie internetowy troll może generować ruch na Twoich stronach internetowych i w biznesie.
Pozornie wydaje się, że marzenia są tematem, który będzie budził wyłącznie pozytywne emocje. Okazuje się jednak, że mogą stać się pożywką dla hejtera! Czy wiedziałeś, że gdy innych przerasta Twoja skala marzeń, może to doprowadzić do hejtu? Okazuje się, że jest to fakt.

Jeżeli kiedykolwiek padłeś ofiarą hejtu czy zastanawiałeś się, jak dużo czasu poświęciłeś na dyskusję z trollem? Zapewne sporo. Następnym razem zadaj sobie pytanie: czy nie lepiej byłoby spożytkować tę energię na czas rozmowy z bliskimi czy zabawę z dzieckiem?

Zachęcamy Cię do komentowania i dzielenia się z nami swoimi przemyśleniami związanymi z poruszonymi wątkami: zarówno jeżeli byłeś z nami na sali jak i po przeczytaniu tekstu!

10927838_10153599975124846_129476684694964827_o
« 1 z 14 »

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *