Ważne

Przeczytaj więcej o akcji

Post-o-akcji

OBEJRZYJ FILM I DOWIEDZ SIĘ, O CO CHODZI W PROJEKCIE HEJTOHOLIK?!

Czas powiedzieć STOP hejtowaniu.

Chociaż hejt i niczym nieuzasadniona krytyka jest dzisiaj uważana za normę, nie zgadzamy się na to! Wiemy, jak to zmienić, jak pozbyć się hejterów i oczyścić z nich polskie miasta.

Może, na pierwszy rzut oka, wydaje Ci się, że „Ciebie to nie dotyczy”, ale zastanów się i rozejrzyj dookoła. Zdarza Ci się powstrzymać przed dzieleniem się tym, co myślisz, w obawie o to, co ktoś powie? Nie realizujesz swoich marzeń, bo ktoś Ci coś zarzuci? Ważne dla Ciebie idee są krytykowane przez innych i to je blokuje?

TO NIE JEST NORMALNE!

To właśnie jest HEJT i HEJTERZY! Bezlitośnie zaśmiecający życie Twoje i innych, swoimi ograniczeniami. Narzucający swój wąski punkt widzenia i blokujący Twój potencjał, marzenia oraz bycie sobą. Dołącz do nas, jeżeli nie chcesz hejtu w swoim życiu i otoczeniu.

Celem akcji jest sfinansowanie ogólnopolskiej trasy Hejtbusters.
Wspólnie możemy oczyścić Twoje miasto z hejterów. W kilku miastach (ilość zależy od zebranej kwoty) zorganizujemy spotkanie z autorem książki „Hejtoholik”, Michałem Wawrzyniakiem. Podczas spotkań dowiesz się wiele o tym, jak uchronić się przed hejtem i jak pozbyć się go ze swojego życia.

Żeby trasa doszła do skutku, musimy pokryć jej koszty. Czyli sali, na której się spotkamy, dojazdu, noclegu, wyżywienia. Kiedy uda nam się to zrobić, znajdziemy najbliższe wolne terminy i wyznaczymy trasę Hejtbusters.

HEJTOHOLICY

Znani też jako internetowe trolle, to osoby szerzące nienawiść, bezpodstawną krytykę i nieprawdziwe opinie. Nie obchodzi ich niczyje dobro. Satysfakcję czerpią z hejtowania innych, obrzucania ich błotem, sądząc, że ich opinia cokolwiek znaczy.

TO CHOROBA

HEJTOHOLICY SĄ UZALEŻNIENI OD HEJTU. Nie potrafią inaczej wyrażać swojego zdania. Według niektórych badań, hejt to choroba mózgu. Dlatego nie możemy pozwalać na taki stan rzeczy. Patologiczne zachowania można leczyć i pomóc hejtoholikom.

Nie mają życia poza anonimowymi kontami z fałszywymi awatarami na portalach społecznościowych i forach. Życie spędzają przed komputerem, zatracając wrażliwość i empatię oraz inne ludzkie uczucia.

Ty, jako potencjalny CEL musisz wiedzieć, jak nie dać się wciągać w ich towarzystwo oraz jak chronić siebie przed ich agresją. Niestety wiele osób, których dotyka hejt, przejmują się nim, ale mamy i na to sposoby!

EKSKLUZYWNE SPOTKANIA

Na co dzień w Kaliszu prowadzimy wiele eventów, warsztatów i szkoleń online. Grafik Michała jest zagospodarowany niemal co do minuty. Dlatego najlepszym rozwiązaniem, aby spotkać się z Autorem „Hejtoholika” jest zorganizowanie Trasy Hejtbusters. Na takie kilkudniowe wydarzenie łatwiej będzie nam wygospodarować kilka wolnych dni i spotkać się osobiście.

(PS. Te spotkania naprawdę będą baaardzo ekskluzywne w porównaniu do regularnych szkoleń na 500-1000 osób!)

ZOSTAŃ HEJTBUSTEREM

Formułę tych spotkań stworzymy, kiedy do Was przyjedziemy, dopasowując się do Waszych potrzeb. Z doświadczeniem scenicznym Michała (na scenie spędził tysiące godzin szkoląc) to żaden problem, a wręcz zaleta, bo dostaniesz to, czego potrzebujesz.

Podczas spotkań, staniesz się HEJTBUSTEREM, dowiadując się o:

– Rodzajach hejtu.

– Sposobach obrony.

– Technikach na uodpornienie się.

– Soczystych case study.

– Może nawet poradach dla Ciebie!